Избрана Производи

Dezhou FLD Филтер копродукции, Ltd е основана во 2006 година и се наоѓа во економски и технолошки развој зона, провинцијата Dezhou, Шандонг. FLD е производител  специјализирана за производство на метални филтри. Неговиот годишен вредноста на производството е повеќе од 20 милиони јени. Нејзини главни производи се Pleated Тип на филтер, метал филтер кошница, метални цилиндри,  филтер дискови, свеќа филтер и други производи. Главната опремата за производство се увезени од САД, врз основа на одлични заварување и калапи технологија, производи филтрирање  ефикасност, услуги преку заменик живот, заварување технологија, итн производи достигна напредни меѓународно ниво и влезе брзо во меѓународните средината и high-end пазарот. овие производи се користат во петрохемиски, пластика и влакна, храна и фармација, аеронаутика и Astronautics, нова енергија, заштита на животната средина и Auto индустрии.

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!